Katrin Reinmaa

Katrin Reinmaa on kirjastaja. Just see sõna on piisavalt avar, et mahutada kõik, mida kirjastuse juures vaja teha alates inimeste inspireerimisest kuni logistika ja arvepidamiseni.

Katrin lõpetas 1993. a Tartu Ülikoolis eesti filoloogia eriala kirjandusteaduse suuna ning töötas pärast seda aastaid erinevate (kodu)ajakirjade toimetaja ja turundajana.

Kirjastust Päike ja Pilv veab ta aastast 2012.

Signe Kure on keeletoimetaja. Ise ta peab oma ametit parajaks köielkõnniks, kuna see nõuab tasakaalu hoidmist tõsimeelsete reeglite ja ohjeldamatu loomingu vahel.

Õppinud Tartu ülikoolis eesti keelt ja kirjandust. Töötanud oma erialal alates 1993. aastast nii Tartus kui ka Tallinnas, nii toimetustes kui ka vabakutselisena, keelestanud-korrigeerinud ajalehtede-ajakirjade kõrval ka raamatuid.

Kirjastuses Päike ja Pilv on ta kaasa löönud aastast 2012.

Katrin Reinmaa
Katrin Reinmaa

Signe Kanarbik on kujundaja. Kujundaja seab teksti ja pildid kokku ühtseks tervikuks, et raamatut oleks lust lugeda-vaadata. See on vaheldusrikas, loominguline, aga ka üsna tehniline ala, kus iga töö on justkui uus maailm, millesse sukelduda.

Signe on õppinud fotograafiat ja disaini. Ta on töötanud kujundajana trükikojas ja kirjastustes alates 1990. aastast ning aidanud ilmuda väga paljudel raamatutel ja ajakirjadel.

Kirjastuses Päike ja Pilv on ta kaasa löönud aastast 2012.